Môj rok 2020

Môj rok 2020

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Skvelý pocit

Rozhodol som sa, že napíšem svoj prvý osobný blog.

Už pri prvej myšlienke, že zhrniem svoj rok 2020 takýmto spôsobom, som vedel, kde budem tento blog písať. Niekde, kde je kľud, pokoj a kde sa cítim veľmi príjemne. Je to na mojom obľúbenom mieste, na suchom vrchu nad ponny farmou. Však pozrite sa na ten výhľad a ešte aj krásne jesenné počasie vyšlo práve na tento moment.

Nie je to jediná vec, ktorú práve teraz robím prvýkrát.

Zmyslel som si, že na tento, pre mňa výnimočný moment si skúsim zapáliť aj fajku. Tak som doobeda zbehol do obchodu, kde som nakúpil fajku, špeciálny zapaľovač a taktiež aj tabak, ktorý som si nechal odporučiť pani predavačkou.
Zatiaľ ho nemám s čím porovnávať , avšak nespravil som zlé rozhodnutie a pani predavačka mi milo a vynikajúco poradila.

Točí sa mi trošku hlava  poďme však k tomu podstatnému.

Zrkadlo ?

Hneď v prvých mesiacoch tohto roka som mal pocit, že mi chce niečo život naznačiť, resp. ukázať  Deje sa to stálo, len toto som v tomto období vnímal veľmi intenzívne. Išlo o to, že som si všímal na ľuďoch jednu vlastnosť. Ak to teda môžem nazvať vlastnosťou. Ide o to, že chceme všetko a hneď. A keď nám niečo nefunguje na prvýkrát, nesnažíme sa to opraviť alebo pokračovať, ale jednoducho to pokrčíme a hodíme do koša (nehádžem všetkých do jedného vreca). Ide skôr o to, že práve vtedy sa intenzívne objavovali takýto ľudia v mojom živote a ja som si to všímal.

Nemal som vtedy najlepšie obdobie a zamyslel som sa, či práve táto vlastnosť nespôsobuje to, že sa necítim dobre. Nejde o to, že by som niečo vyskúšal a keď mi to nefunguje, idem hneď skúšať niečo iné, alebo hľadať skratky. Ja sa len tak ľahko nevzdávam. Ide skôr o ten pocit, ktorý som mal a očakával som pri každom pokuse, že teraz sa to podarí a keď nie, bol som sklamaný.
Preto som dospel k uvedomeniu, že nemôžem očakávať skvelé výsledky HNEĎ (WAU ), a že to musím chápať ako cestu a vývoj a ísť s nadšením KROK ZA KROKOM.
A musím vám povedať, že mne prijatie tejto myšlienky naozaj pomohlo. Už sa tak nesústredím na výsledok alebo môžem to nazvať aj cieľom môjho snaženia, lebo viem, že tam raz prídem, že raz sa to musí podariť.
A skôr od vtedy upriamujem svoju pozornosť na každý krok na ceste a snažím sa ďalší spraviť lepšie a lepšie a samozrejme si to užívať.
Nedarí sa mi? OK, je to na ceste za tým, čo chcem. Nefunguje mi niečo? OK, je to na ceste za tým, čo chcem. Mám niečoho plné zuby? OK, je to na ceste za tým, čo chcem a všetko toto je v poriadku a teším sa aj z toho, pretože som o krok vpred.

Čiže prvá podstatná vec, ktorú som sa tento rok naučil, je nechcieť všetko hneď, ale  ísť postupne krok za krok bez nejakého seba obviňovania, že na to nemám a bez zbytočnej frustrácie. Ako sa vraví – trpezlivosť ruže prináša.

S týmto poznaním som sa pustil do môjho projektu vlastnej webovej stránky, na čo som tento rok veľmi hrdý. Začal som v prvej polovici roka a to takou formou, že som si založil zošit Moja Webová Stránka. Však pozrite fotku (krasopis pri chrlení myšlienok na papier nehrá rolu  )

 

Vytvoril som si ju najprv v predstave a potom na papieri.

Nie, nebolo to lúsknutím prsta.  Veľa som škrtal, veľa vecí som menil, kým neprišlo do bodu, kedy som začal pozerať videá, ako si vytvoriť web, aké programy sú na to najlepšie, čo by mal web obsahovať atď. Proste všetko o webových stránkach

A priznám sa, že som trošku pochyboval a rozmýšľal som, že to prenechám niekomu inému  Lenže pri pozeraní videí som narazil na skvelý klub, ktorý založil Martin Mažár a okrem inšpirácie som tam našiel zadarmo 3-mesačnú skúšobnú verziu softwéru na tvorbu webu, čo oproti oficiálnej ponuke, ktorú firma na svojich stránkach ponúkala -1 mesiac, bolo super. Práve toto mi dodalo motiváciu aspoň to vyskúšať.

Za tri mesiace sa mi podarilo zhmotniť to, čo som mal v predstavách, a  vytvoriť práve tento web, na ktorom ste. Bolo to veľa pokusov a omylov, aj veľa nervov a pochýb a tiež som sa toho veľa pri tomto projekte naučil. Bolo by ľahšie to na niekoho nechať a ušetriť si tým svoj čas, nervy a čo ja viem, čo ešte. Je to však moja osobná stránka a bol to aj môj osobný cieľ, preto sa teším, že práve túto prvú verziu stránky som postavil sám od základov. Verím že mi to dá pochopenie pre ľudí do ďalšieho obdobia, ktorí mi budú pomáhať web zlepšovať a inovovať

… 2021

Spustený osobný web, vlastná Facebook stránka, skvelé zázemie vo Victory Investments a skvelý tým ľudí okolo seba – toto sú faktory, ktoré ma presvedčili o tom, akým smerom otočím kormidlo v roku 2021 a kde bude smerovať najväčšia pozornosť a najviac môjho času.

Kde

Do terénu! Do aktívneho obchodu  Do biznisu  Áno, teraz je ten čas dať maximum tejto časti môjho podnikania a využiť všetko, čo mám k dispozícii a čo som za tento rok nadobudol.

Samozrejme, sú aj ďalšie osobné ciele, avšak toto je ten hlavný a uvidíme, čo nám rok 2021 prinesie.

Som rád, ak ste si prečítali aspoň časť môjho blogu. Môžete mi napísať do komentu, čo vás naučil rok 2020 alebo čo sa vám v tomto roku podarilo Rád si to prečítam.

Želám vám pekný deň a aj rok 2021 !

Marek Plavec

Páči sa vám tento článok?

Budem rád, ak mi zanecháte svoju emailovú adresu, aby som vám mohol zasielať dôležité informácie pravidelne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Páči sa vám tento článok?

Budem rád, ak mi zanecháte svoju emailovú adresu, aby som vám mohol zasielať dôležité informácie pravidelne.

Vybrané

Poradňa

Úvodná konzultácia

ZDARMA A BEZ ZÁVäZKOV

Získajte úvodnú konzultáciu k predaju nehnuteľnosti. Úplne ZDARMA a bez záväzkov. Nemusíte čakať, termín si môžete zarezervovať ihneď.

Ocenenie nehnuteľnosti

UŽ DO 24 HODÍN A BEZ ZÁVäZKOV

Získajte cenový odhad vašej nehnuteľnosti. Už do 24 hodín a bez záväzkov. Vyplnenie formulára vám zaberie len zopár minút.

VAŠA REGISTRÁCIA DO NEWSLETTERA BOLA ÚSPEŠNÁ.
 
Ďakujem,

že ste sa zaregistrovali na odber môjho newslettera. Už čoskoro Vám na Vašu emailovú adresu zašlem dôležité informácie zo sveta realít, ktoré by ste určite nemali premeškať.

Ak nechcete stratiť prehľad o dôležitých informáciách zo sveta realít, sledujte ma aj na sociálnych sieťach:

Marek Plavec

Páči sa vám tento článok?

Budem rád, ak mi zanecháte svoju emailovú adresu, aby ste neprišli o žiadne dôležité informácie ohľadom predaja a kúpy nehnuteľnosti.

VAŠA ŽIADOSŤ O TERMÍN BOLA ÚSPEŠNE ODOSLANÁ.
POTVRDENIE A KÓPIA ÚDAJOV BUDE DORUČENÁ AJ NA VAMI UVEDENÚ EMAILOVÚ ADRESU.
Ďakujem,

že ste si vyžiadali termín pre bezplatnú konzultáciu ohľadom Vašej nehnuteľnosti.
Do 24 hodín Vás kontaktujem na telefónnom čísle, ktoré ste uviedli pri žiadosti, a dohodneme si termín!

Telefonická konzultácia je nezáväzná, bezplatná a trvá 15-30 minút.

Ak by sa do tej doby čokoľvek zmenilo, prosím,
kontaktujte ma mailom na plavec@time4dreams.sk
alebo telefonicky na čísle +421 919 356 918.

Marek Plavec

Chcete dostávať dôležité informácie vždy v predstihu?

Pridajte sa k ľuďom, ktorí už newsletter odoberajú, aby ste neprišli o žiadne dôležité informácie ohľadom predaja a kúpy nehnuteľnosti. Registrácia ZDARMA.

Už odchádzate?

Nezabudnite sa predtým zaregistrovať do newslettera, aby ste neprišli o žiadne dôležité informácie ohľadom predaja a kúpy nehnuteľnosti.

FORMULÁR BOL ÚSPEŠNE ODOSLANÝ.
POTVRDENIE A KÓPIA ÚDAJOV BUDE DORUČENÁ AJ NA VAMI UVEDENÚ EMAILOVÚ ADRESU.
Ďakujem,

že ste prejavili záujem o nehnuteľnosť z našej ponuky. Najneskôr do 24 hod. Vás budem kontaktovať, aby sme si dohodli termín osobnej obhliadky.

Potrebujete ďalšie informácie?
Kontaktujte ma mailom na plavec@time4dreams.sk
alebo telefonicky na čísle +421 919 356 918.

Marek Plavec
VAŠA REZERVÁCIA BOLA ÚSPEŠNÁ.
POTVRDENIE A KÓPIA ÚDAJOV BUDE DORUČENÁ AJ NA VAMI UVEDENÚ EMAILOVÚ ADRESU.
Ďakujem,

že ste si zarezervovali termín pre bezplatnú konzultáciu ohľadom Vašej nehnuteľnosti.
Vo Vami zvolenom čase Vás kontaktujem na telefónnom čísle, ktoré ste uviedli pri rezervácii.

Telefonická konzultácia je nezáväzná, bezplatná a trvá 15 minút.

Ak by sa do tej doby čokoľvek zmenilo, prosím,
kontaktujte ma mailom na plavec@time4dreams.sk
alebo telefonicky na čísle +421 919 356 918.

Marek Plavec
FORMULÁR BOL ÚSPEŠNE ODOSLANÝ.
POTVRDENIE A KÓPIA ÚDAJOV BUDE DORUČENÁ AJ NA VAMI UVEDENÚ EMAILOVÚ ADRESU.
Ďakujem,

že ste prejavili záujem o cenový odhad Vašej nehnuteľnosti. Budem vás osobne kontaktovať  do 24 hodín a bez akýchkoľvek záväzkov. Ak by bolo potrebné doplniť ďalšie informácie, kontaktujem Vás mailom alebo telefonicky.

Cenový odhad môžete využiť ako úradný dokument pri dedičskom konaní, ako podklad pre súdy, úradné a komerčné účely. Taktiež môžete využiť ocenenie Vašej nehnuteľnosti pri predaji nehnuteľnosti, pre správne nastavenie predajnej ceny.

Zistili ste, že niečo nesedí alebo Vám niečo nie je jasné?
Kontaktujte ma mailom na plavec@time4dreams.sk
alebo telefonicky na čísle +421 919 356 918.

Marek Plavec