Realitný maklér

Pre Banskú Bystricu, Žilinu a okolie

O mne

Volám sa Marek Plavec a som realitný maklér pre Banskú Bystricu, Žilinu a okolie. Pôsobím v realitnej kancelárii Time4Dreams.

Mojim cieľom je poskytnúť vám komplexné služby na vysokej úrovni pri predaji či kúpe nehnuteľnosti. Ako realitný maklér nie som odborník na všetko, preto sa môj tím skladá z viacerých špecialistov, a to napríklad v oblasti fotografií, dizajnu, práva či financií. Vďaka tomu viem zabezpečiť, že predaj alebo kúpa nehnuteľnosti prebehne jednoducho, bez starostí a úspešne.

Ponúkam vám profesionálny a individuálny prístup s ohľadom na splnenie vašich cieľov.

Marek Plavec

Odbornosť

ČLEN REALITNEJ ÚNIE SR

Odbornosť a členstvo v realitnej únii je jedným z hlavných aspektov budovania dôveryhodnosti medzi realitným maklérom a klientom.

Prístup

POHOTOVÝ A PROFESIONÁLNY PRÍSTUP

Je jedným z faktorov, ktoré klienti najviac ocenia. Profesionálne vystupovanie a aktívna komunikácia s klientom za každých okolností.

Bezpečnosť

BEZPEČNOSŤ PRI RIEŠENÍ VAŠICH POTRIEB

Bezpečnosť a spoľahlivosť pri riešení potrieb zákazníka patrí medzi moje základné priority pri práci.

[grw id="3347"]

Realitný maklér

AKO SI VYBRAŤ TOHO SPRÁVNEHO REALITNÉHO MAKLÉRA?

Benefity

AKÉ BENEFITY PONÚKAM?

AKÉ SÚ MOJE HODNOTY?

ČO VÁM SPOLUPRÁCA PRINESIE?

Úvodná konzultácia

ZDARMA A BEZ ZÁVäZKOV

Získajte úvodnú konzultáciu k predaju nehnuteľnosti. Úplne ZDARMA a bez záväzkov. Nemusíte čakať, termín si môžete zarezervovať ihneď.

Ocenenie nehnuteľnosti

UŽ DO 24 HODÍN A BEZ ZÁVäZKOV

Získajte cenový odhad vašej nehnuteľnosti. Už do 24 hodín a bez záväzkov. Vyplnenie formulára vám zaberie len zopár minút.

Spolupráca

Prečo sa rozhodnúť pre spoluprácu s realitným maklérom?

Odpoveďou je, že skúsený realitný malér vám dokáže ušetriť čas, starosti aj peniaze. Mojou úlohou je, aby celý proces predaja či kúpy nehnuteľnosti prebehol hladko, férovo a bezpečne. Vďaka skúsenostiam a kvalitným službám dokážem urýchliť predaj či navýšiť predajnú cenu vašej nehnuteľnosti. V prípade potreby sa tiež postarám o promptné riešenie problémov.

Predaj nehnuteľnosti

Ako prebieha predaj nehnuteľnosti v spolupráci s realitným maklérom?

1. Nezáväzná úvodná konzultácia ZDARMA

Ešte predtým, než sa pre spoluprácu rozhodnete, je dôležité, aby sme spoločne absolvovali úvodnú konzultáciu. Úvodná konzultácia je ZDARMA a k ničomu vás nezaväzuje, prebieha telefonicky a trvá približne 15 minút. Cieľom takejto konzultácie je, aby sme sa vzájomne spoznali a tiež, aby som lepšie pochopil vaše potreby a predstavy o predaji nehnuteľnosti. Vďaka tomu vám potom budem vedieť navrhnúť to najlepšie riešenie na mieru. A potom už bude len na vás, aby ste sa rozhodli, či som ten správny realitný maklér pre vás.

2. Príprava nehnuteľnosti na predaj

Potom, už ako váš realitný maklér, sa pustím do prípravy vašej nehnuteľnosti na predaj. Najdôležitejšie je správne stanovenie predajnej ceny. Mojou úlohou je urobiť cenovú analýzu konkurenčných ponúk, aby sme spoločne nastavili cenu, ktorá nebude ani príliš nízka, aby ste na predaji nehnuteľnosti neprerobili, ale ani príliš vysoká, aby predaj netrval veľmi dlho. Ďalej vám pripravím plán predaja a marketingovú stratégiu, preverím právny stav nehnuteľnosti a zistím všetky informácie, ktoré by mohli zaujímať potenciálnych kupcov.

3. Plnenie plánu predaja a marketingovej strtaégie

V treťom kroku môžeme začať plniť jednotlivé body z plánu predaja a marketingovej stratégie. Dôležité je najmä fotenie vašej nehnuteľnosti s profesionálnym fotografom, prípadne, ak je potrebné predtým nehnuteľnosť ešte trochu zatraktívniť, súčasťou môže byť aj home staging. Následne pripravím pre vašu nehnuteľnosť samostatnú webstránku a všetky reklamné brožúry, letáky a kampane na internete. Cieľom je, aby sme informácie o predaji vašej nehnuteľnosti dostali k čo najväčšiemu počtu relevantných ľudí a aby sme v tomto kroku získali aj prvých záujemcov.

4. Osobné predajné obhliadky nehnuteľnosti

Nasledujú predajné obhliadky nehnuteľnosti. Tu je mojou úlohou nielen čo najlepšie odprezentovať vašu nehnuteľnosť, ale tiež všetko zariadiť tak, aby ste vy nemuseli mať žiadne starosti. Počas obhliadok potenciálnym kupcom poskytnem všetky dôležité informácie, vyzdvihnem pozitíva nehnuteľnosti a na záver im dám brožúru, v ktorej nájdu informácie o nehnuteľnosti aj o tom, ako postupovať, ak sa im nehnuteľnosť zapáčila.

5. Dohodnutie podmienok predaja

V momente, keď nájdeme seriózneho záujemcu, je na rade dohodnutie podmienok predaja. V rámci podmienok si stanovíme, do akej doby je potrebné uzavrieť kúpno-predajnú zmluvu, akým spôsobom bude kupujúci hradiť jednotlivé časti kúpnej sumy a tiež to, do akej doby uvoľníte nehnuteľnosť novému majiteľovi. V tomto kroku do procesu vstupuje už aj notár, aby zabezpečil férovosť podmienok a bezpečnosť pri predaji nehnuteľnosti pre obe strany. Taktiež pripraví rezervačnú zmluvu, návrh kúpno-predajnej zmluvy a finálnu kúpno-predajnú zmluvu.

6. Prevod nehnuteľnosti na nového majiteľa

Po podpise kúpno-predajnej zmluvy a zaplatení kúpnej sumy dochádza k prevodu nehnuteľnosti na nového vlastníka. Mojou úlohou je postarať sa o vklad vlastníckeho práva na katastri nehnuteľností a protokolárne odovzdať nehnuteľnosť. Tiež pripravím podklady pre prepis správy a energií na nového majiteľa. A potom nám zostáva už len osláviť spoločne úspešný predaj nehnuteľnosti.

Komplexné služby

Aké služby ponúka realitný maklér?

Ja, ako realitný maklér, sa snažím svojim klientom ponúknuť naozaj komplexné služby na vysokej úrovni. Mojim cieľom je, aby klienti dostali vždy to, čo očakávajú a ešte niečo navyše. Súčasťou mojich služieb je napríklad:

Home staging

Keďže prvý dojem je pri predaji nehnuteľnosti mimoriadne dôležitý, úlohou home stagingu je zatraktívniť vašu nehnuteľnosť, zvýrazniť dominantné prvky interiéru a všetko pripraviť tak, aby si potenciálny záujemca dokázal predstaviť svoj život v tejto nehnuteľnosti. Home staging si však nemýľte s rekonštrukciou.

Profesionálne fotografie

Súčasťou môjho tímu je aj profesionálny fotograf, ktorý zaručí, že fotografie pre prezentáciu vašej nehnuteľnosti budú naozaj v špičkovej kvalite.

Marketing

Aby sme informácie o predaji vašej nehnuteľnosti dostali k čo najväčšiemu počtu relevantných ľudí, uverejníme ich na inzertných portáloch, sociálnych sieťach a distribuujeme ich formou reklamných letáčikov aj medzi miestnych obyvateľov.

Predajné obhliadky

Realitný maklér by sa mal pri predajných obhliadkach postarať o všetko tak, aby ste vy nemuseli mať žiadne starosti a to je aj mojou úlohou. Vašu nehnuteľnosť odprezentujem potenciálnym záujemcom a vyzdvihnem všetky jej pozitíva. Po skončení obhliadky dostanú záujemcovia aj brožúru so všetkými informáciami o nehnuteľnosti aj ďalšom postupe v prípade záujmu.

Finančné poradenstvo

Ďalším členom môjho tímu je odborník na financie, ktorý vám aj pri aktuálnych zhoršujúcich sa podmienkach hypoték dokáže pomôcť a poradiť.

Právny servis

Naše skúsené právne oddelenie dohliada na každý krok počas predaja nehnuteľnosti, aby tak zabezpečilo férovosť podmienok a bezpečnosť pre obe strany.

Video obhliadky

Aby sme posilnili marketing vašej nehnuteľnosti, môžeme pripraviť aj profesionálne video obhliadky.

Ocenenie nehnuteľnosti

Ide o jeden z najdôležitejších krokov pri príprave nehnuteľnosti na predaj. Na základe analýzy konkurenčných ponúk a zohľadnení vašich potrieb a požiadaviek, dokážeme nájsť ideálnu predajnú cenu, ktorá nebude ani príliš nízka, ani príliš vysoká.

Úvodná konzultácia

ZDARMA A BEZ ZÁVäZKOV

Získajte úvodnú konzultáciu k predaju nehnuteľnosti. Úplne ZDARMA a bez záväzkov. Nemusíte čakať, termín si môžete zarezervovať ihneď.

Ocenenie nehnuteľnosti

UŽ DO 24 HODÍN A BEZ ZÁVäZKOV

Získajte cenový odhad vašej nehnuteľnosti. Už do 24 hodín a bez záväzkov. Vyplnenie formulára vám zaberie len zopár minút.

VAŠA REGISTRÁCIA DO NEWSLETTERA BOLA ÚSPEŠNÁ.
 
Ďakujem,

že ste sa zaregistrovali na odber môjho newslettera. Už čoskoro Vám na Vašu emailovú adresu zašlem dôležité informácie zo sveta realít, ktoré by ste určite nemali premeškať.

Ak nechcete stratiť prehľad o dôležitých informáciách zo sveta realít, sledujte ma aj na sociálnych sieťach:

Marek Plavec
VAŠA ŽIADOSŤ O TERMÍN BOLA ÚSPEŠNE ODOSLANÁ.
POTVRDENIE A KÓPIA ÚDAJOV BUDE DORUČENÁ AJ NA VAMI UVEDENÚ EMAILOVÚ ADRESU.
Ďakujem,

že ste si vyžiadali termín pre bezplatnú konzultáciu ohľadom Vašej nehnuteľnosti.
Do 24 hodín Vás kontaktujem na telefónnom čísle, ktoré ste uviedli pri žiadosti, a dohodneme si termín!

Telefonická konzultácia je nezáväzná, bezplatná a trvá 15-30 minút.

Ak by sa do tej doby čokoľvek zmenilo, prosím,
kontaktujte ma mailom na plavec@time4dreams.sk
alebo telefonicky na čísle +421 919 356 918.

Marek Plavec

Chcete dostávať dôležité informácie vždy v predstihu?

Pridajte sa k ľuďom, ktorí už newsletter odoberajú, aby ste neprišli o žiadne dôležité informácie ohľadom predaja a kúpy nehnuteľnosti. Registrácia ZDARMA.

Už odchádzate?

Nezabudnite sa predtým zaregistrovať do newslettera, aby ste neprišli o žiadne dôležité informácie ohľadom predaja a kúpy nehnuteľnosti.

FORMULÁR BOL ÚSPEŠNE ODOSLANÝ.
POTVRDENIE A KÓPIA ÚDAJOV BUDE DORUČENÁ AJ NA VAMI UVEDENÚ EMAILOVÚ ADRESU.
Ďakujem,

že ste prejavili záujem o nehnuteľnosť z našej ponuky. Najneskôr do 24 hod. Vás budem kontaktovať, aby sme si dohodli termín osobnej obhliadky.

Potrebujete ďalšie informácie?
Kontaktujte ma mailom na plavec@time4dreams.sk
alebo telefonicky na čísle +421 919 356 918.

Marek Plavec
VAŠA REZERVÁCIA BOLA ÚSPEŠNÁ.
POTVRDENIE A KÓPIA ÚDAJOV BUDE DORUČENÁ AJ NA VAMI UVEDENÚ EMAILOVÚ ADRESU.
Ďakujem,

že ste si zarezervovali termín pre bezplatnú konzultáciu ohľadom Vašej nehnuteľnosti.
Vo Vami zvolenom čase Vás kontaktujem na telefónnom čísle, ktoré ste uviedli pri rezervácii.

Telefonická konzultácia je nezáväzná, bezplatná a trvá 15 minút.

Ak by sa do tej doby čokoľvek zmenilo, prosím,
kontaktujte ma mailom na plavec@time4dreams.sk
alebo telefonicky na čísle +421 919 356 918.

Marek Plavec
FORMULÁR BOL ÚSPEŠNE ODOSLANÝ.
POTVRDENIE A KÓPIA ÚDAJOV BUDE DORUČENÁ AJ NA VAMI UVEDENÚ EMAILOVÚ ADRESU.
Ďakujem,

že ste prejavili záujem o cenový odhad Vašej nehnuteľnosti. Budem vás osobne kontaktovať  do 24 hodín a bez akýchkoľvek záväzkov. Ak by bolo potrebné doplniť ďalšie informácie, kontaktujem Vás mailom alebo telefonicky.

Cenový odhad môžete využiť ako úradný dokument pri dedičskom konaní, ako podklad pre súdy, úradné a komerčné účely. Taktiež môžete využiť ocenenie Vašej nehnuteľnosti pri predaji nehnuteľnosti, pre správne nastavenie predajnej ceny.

Zistili ste, že niečo nesedí alebo Vám niečo nie je jasné?
Kontaktujte ma mailom na plavec@time4dreams.sk
alebo telefonicky na čísle +421 919 356 918.

Marek Plavec